نوه امام خمینی در گفت‌و‌گو با پایگاه خبری-تحلیلی امید:

عارف گزینه مناسبی برای اجماع اصلاح طلبان است

نوه امام خمینی می‌گوید محمدرضا عارف گزینه مناسبی برای اجماع اصلاح طلبان است.

نعیمه اشراقی در گفت‌وگو با پایگاه خبری-تحلیلی امید درخصوص اجماع اصلاح طلبان گفت: هنوز آقای خاتمی در خصوص حضور و یا عدم حضورشان در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو نظر قطعی شان را اعلام نکرده اند. بنابراین در وهله اول باید منتظر تصمیم وی بود.
وی با تاکید بر اینکه انتخابات پیش رو انتخابات مهمی است، گفت: اما در صورت اعلام عدم حضور آقای خاتمی به صورت رسمی اصلاح طلبان باید نظر دهند و تصمیم گیری بگیرند و به اجماع برسند که چه کسی گزینه مناسبی می تواند باشد.
نوه امام خمینی (ره) تاکید کرد: من سخنگوی اصلاح طلبان نیستم اما فکر می کنم که اصلاح طلبان ممکن است بر سر  آقای عارف معاون اول آقای خاتمی در دوره اصلاحات به اجماع برسند.
اشراقی در خصوص ویژگی های عارف، یادآور شد: عارف سابقه علمی و اجرایی خوبی دارد و در دولت آقای خاتمی هم سمت های مهمی را عهده دار بود. از این رو به نظرم گزینه مناسبی برای اجماع اصلاح طلبان است.
وی همچنین با انتقاد از شرایط نابرابر تبلیغات انتخاباتی بین جناح ها نیز، خاطرنشان کرد: متاسفانه اصلاح طلبان تا انتخابات ریاست جمهوری فرصت و امکانات کمی دارند. اصلاح طلبان از حداقل امکانات رسانه‌ای و مطبوعاتی برخوردارند و به نظرم بین دو جناح شرایط نابرابر و نامتعادلی برقرار است.
اشراقی تصریح کرد: یکی از مشکلات بزرگ اصلاح طلبان تایید صلاحیت گرفتن از شورای نگهبان است .این مسائل اصلاح طلبان را در شرایط سخت و منگنه می گذارد این در حالی است که اصلاح‌طلبان سعی دارند که انتخابات پر شور برگزار شود.
نوه امام خمینی (ره) در پایان به حضور اصلاح طلبان در انتخابات اشاره و تصریح کرد: به نظرم اصلاح طلبان قصد حضور در انتخابات را دارند اگرچه سختی هایی هم سر راه آنها وجود دارد.     
 

دیدگاه‌ها

نمی دانم چه منظوری دارید که چنین عکسی از نوه امام کار کرده اید. به نمایش گذاشتن تصویر زن منسوب به بیت امام به این شیوه قبیح و البته زمینه را برای هجمه فراهم می نماید.

دوست عزیز عکسه دیگه برادر من!کجاش قبیحه؟! خیلی با حجاب و متین نکنه میخاستی ایشون ماسک بپوشه؟

منظور دفاع از حجاب یا بی حجابی ، نقد چادر و یا مانتو نیست. هر چیزی جایی دارد. این تصویر عروسکی از نوه یک خاندان محترم و مورد وثوق به صلاح نیست. ما نباید حساسیت های جامعه را نادیده بگبریم. اگر تصویر دیگری کار می شد چه اشکالی داشت. تحقیقا این کارها زمینه را برای انواع هجمه و اتهام بعدی فراهم می کند. چرا ما یاد نگرفته ایم که کارهایمان را بدون هزینه زائد به پیش ببریم. هر چیزی در جای خود باید استفاده شود و این شرط عقل است.

درسته حاجی حرف شما هم حقه

ضمن احترام به نظر اقامحمد با نظر ایشان موافق هستم اگر تصویر دیگری کار می شد چه اشکالی داشت دفعه دیگه ازاین کارها نکنید وگرنه پاسخ شدید الحنی نصیبتان می شه

پسر نوح با بدان بنشست خاندان نبوتش گم شد با ماه نشینی ماه شوی با دیگ نشینی سیاه شوی متاسفم براای نوه امام البته مردم متیدین ایران نوه امام هستند نه نعیمه اشراقی

خجالت بکشید اقایون گمراه.. وقتی نظراتونو خوندم فهمیدم دنیا چه جهنمیه! یه زن مومن محجبه با روسری و چادر اگه یکم خوشگل باشه باید از شماها حرف بخوره؟!؟؟ اون خودش شوهر داره،شماهام خودتون زن دارید/داشتید/خواهید داشت. سرتون به کار خودتون باشه.

من كه يك زنم حالم بهم ميخوره از اين همه آرايش و بزك با چادر و روسرى قرمز به خدا اگر بد حجاب بود ولى بدون آرايش خيلى بهتر بود

با سلام.. در جواب دوستاني كه انتقاد كردن... اين خانوم حجابشون كامله...آرايششون هم به حد... منكر زيباييشون نبايد شد.. خدا گفته قرص صورت و دست ها تا مچ.. حالا كسي با رعايت تمام اينها بازم هم زيباست ديگه زيبايي الهي داره و به كسي ربطي نداره در مورد حجابش دخالت كنه... كاش ياد بگيريم به اعتقادات هم احترام بگذاريم.. ايشون يك انسان هستند با شخصيت و روح و جسم مستقل.. نوه امام هستند ولي اين دليل نميشه نقاب بگذارند يا همين زيبايي كه با رعايت حجاب هم هست بپوشونن.. خواهش ميكنم از اين حد افراطي بيايد بيرون...به نظرم كسي كه به اين حجاب اعتراض ميكنه مشكل از خودشو چشماشه..بايد چشماي آلودشو پاك كنه...

افزودن نظر جدید