عارف در کرمان:

پیروزی اصلاح طلبان کشور را از دایره جنگ خارج می کند

دکتر محمدرضا عارف، امروز-دوشنبه- در جمع مردم شهر کرمان حضور یافت، شهری که به تعبیر عارف بهشت معادن است.

نامرد اصلاح‌طلب  انتخابات ریاست جمهوری با حضور در جمع مردم این استان  تاکید کرد که جریان اصلاح طلب باید پیروز انتخابات شود تا کشور را از دایره جنگ خارج و ازایران چهره ای دوست داشتنی به جهانیان ارائه کنیم.
به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی امید، عارف ضمن ابراز خوشحالی برای حضور در جمع مردم استان کرمان اظهار داشت: کرمانی‌ها و یزدی‌ها رابطه صمیمانه و نزدیکی با هم دارند به طوری که هر وقت من به کرمان می‌آیم مانند این است که به یزد سفر کرده‌ام.
وی با اظهار خرسندی جهت حضور در شهر آیت الله هاشمی رفسنجانی و شهید باهنر به برنامه هایش برای استان کرمان اشاره کرد و ادامه داد: باید تلاش کنیم به جای خام فروشی فرآورده‌های معدنی صادر کنیم و صنایع تبدیلی را گسترش دهیم. باید برای همیشه مشکل آب استان را حل کنیم.
عضو مجمع تشخیص مصلت نظام یادآور شد: آمده‌ام تا نشان دهیم با حاکمیت عقلانیت می‌توانیم به نیازهای مردم پاسخ دهیم. آمده‌ام تا بگویم می‌توانیم با کمک مردم جایگاه اول را در دنیا داشته باشیم.
عارف با تاکید بر اینکه رمز پیروزی ما شرکت در انتخابات است، خاطرنشان کرد: در انتخابات های شوراهای  شهر و روستا که نماد مردم سالاری است و مردم در آن نقش تعیین کننده‌ای دارند، باید شرکت کنیم. معتقدیم خود مردم باید برای شهر و روستای خود تصمیم بگیرند. انتخابات شوراها در انتخابات ریاست جمهوری نقش مهم و اثربخشی دارد.
وی افزود: تفکر اصلاحات نشان داد که می‌تواند با گرانی، بیکاری و تورم مبازه کند. بنابر تجربه گذشته نیز ما حساب ذخیره ارزی باز می کنیم تا هر آنچه امکان دارد برای تولید ذخیره و در راه تولید استفاده شود.
معاون اول دولت اصلاحات گفت:باید پیروز شویم چون می خواهیم کشور را از دایره جنگ خارج کنیم و از ایران چهره‌ای دوست داشتنی ارائه شود و کشور به دست نا اهلان نیفتد.
عارف تاکید کرد: باید پیروز شویم تا نشان دهیم حرف آخر را مردم می زنند. چون می خواهیم جامعه‌ای دیندار  و نه دین‌گریز داشته باشیم. باید پیروز شویم تا آرامش به بازنشستگان برگردد و جوانان آینده‌ای روشن داشته باشند. باید پیروز شویم تا ایرانی آباد، آزاد و شاد داشته باشیم.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: آمده‌ایم تا دانشجو احساس شخصیت و غرور کند. می‌خواهیم مرجعیت و پیشتازی دانشجو را به او برگردانیم. چراکه دانشجو سرمایه ملی، اجتماعی و معنوی ما است و باید قدر این سرمایه را بدانیم.
دانشجویان در همین حین شعار  " دانشجو می میرد، ذلت نمی پذیرد"  سر دادند.
عارف در پایان تاکید کرد: آمده‌ایم تا به بازار رونق دهیم تا کاسب کاران با عزت زندگی کنند. ما به امید حل مشکلات شما حضور داریم و معتقدیم تفکر اصلاح‌طلبی زمینه را برای پی‌گیری مطالبات شما فراهم می کند. بدانید که عدم حضور شما یعنی شکست اصلاح‌طلبی.

برچسب‌ها :

افزودن نظر جدید