واکنش نیکی هیلی به شایعه روابط غیراخلاقی با ترامپ!

نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد به شائبه‌ها درباره روابط غیراخلاقی‌اش با رئیس‌جمهور کشورش پاسخ داد.

به گزارش امیدنامه تسنیم نوشت: نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد به شائبه‌ها درباره روابط غیراخلاقی‌اش با رئیس‌جمهور کشورش پاسخ داد.

نیکی هیلی»، نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد به گمانه‌زنی‌های شکل‌گرفته بعد از اظهارات «مایکل وولف»، نویسنده کتاب جنجالی «آتش و خشم در کاخ سفید» درباره رابطه غیراخلاقی‌اش با «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا واکنش نشان داده و آنها را تکذیب کرد.

«هیلی» این «شایعات» را «نفرت‌انگیز» توصیف کرده و گفت زنان موفق و قدرتمند اغلب در محیط‌های کاری با چنین اتهاماتی مواجه می‌شوند. وی در مصاحبه با «پولیتیکو» گفت: «این حرف‌ها، اصلا صحت ندارند.»

«مایکل وولف» در مصاحبه‌ای هفته گذشته گفته بود در کتابش سرنخ‌هایی درباره رابطه فرازناشویی ترامپ وجود دارد. او گفت از اینکه آیا این ادعا صحت دارد، «کاملاً مطمئن» نیست.

به نوشته «سی‌ان‌ان»، وجود این جمله در بخشی از کتاب «وولف» مبنی بر اینکه «ترامپ بخش قابل توجهی از اوقاتش در هواپیمای رئیس‌جمهور را با هیلی می‌گذارند» باعث شد که در فضای مجازی این شائبه شکل بگیرد که منظور «وولف»، «هیلی» بوده است.

هیلی گفت که تنها یکبار با ترامپ سوار هواپیمای اختصاصی رئیس‌جمهور شده و در آن موقع هم چندین نفر همراه او با ترامپ بوده‌اند.

افزودن نظر جدید