عکس/ خانواده خوش‌شانس پرواز ایرآسیا

یک خانواده ده نفره اندونزیایی به طور معجزه آسایی به علت تاخیر در رسیدن به هواپیمای ناپدید شده ایرآسیا که در حال حرکت به سمت سنگاپور بود، از مرگ نجات یافتند.

به گزارش امید به نقل از باشگاه خبرنگاران، کریستیاناواتی یکی از اعضای این خانواده که 36 سال دارد گفت: 10 نفر از اعضای خانواده وی از جمله خانواده خود و مادرش و خانواده برادر کوچک خود می‌خواستند تا برای جشن سال نوی میلادی به سنگاپور بروند.

این خانواده 10 نفره که 6 تن از آنها افراد بزرگسال و 4 تن از آنها کودک بودند، اقدام به رزرو جا در پرواز ساعت 7:30 دقیقه شرکت ایرآسیا می‌کنند اما ایرآسیا آنها به پرواز 8501 QZ ناپدید شده که دو ساعت قبل از آن به پرواز درمی آمد منتقل می‌کند.
 


 

وی در ادامه می‌گوید: به ما ایمیل‌ هایی فرستادند و تماسهایی در روزهای 15 و 16 دسامبر برقرار کردند تا اطلاع دهند که این تغییرات در پرواز صورت گرفته، اما ما متوجه این تماسها نشدیم.

وی سپس می‌گوید: ما به فرودگاه رفتیم تا سوار پرواز ساعت 7:30 دقیقه شویم، اما به ما گفتند که شما تأخیر کرده اید؛ چرا که برنامه پروازی عوض شده و ما نیز عصبانی شدیم.

وی سپس در ادامه گفت: همینکه آنها مشغول صدور کارت پروازی جدیدی بودند، ما شنیدیم که این هواپیما سقوط کرده و ما نیز سفر خود را فورا لغو نمودیم.

افزودن نظر جدید