پیام تسلیت دکتر عارف در پی درگذشت حاجیه خانم سکینه ضیایی

در پی درگذشت حاجیه خانم سکینه ضیایی مادر حجت الاسلام والمسلمین سید محمد خاتمی و همسر آیت الله روح الله خاتمی ،دکتر محمدرضا عارف در پیامی این ضایعه را به رئیس جمهور اسبق کشورمان تسلیت گفت.

به گزارش امید،متن این پیام به شرح زیر است:

انا لله و اناالیه راجعون
برادر گرامی جناب حجت الاسلام والمسلمین آقای سید محمد خاتمی

درگذشت تأثرانگیز بانوی گرانقدر، مادر گرامیتان حاجیه خانم سکینه ضیایی موجب تاثر و تالم اینجانب شد.
پروردگار متعال جنابعالی را  که خدماتتان برای نظام و مردم فراموش ناشدنی است در رنجها و سختیها، آزموده و بحمدالله در همه حال شکیبا بوده اید و در برابر تقدیر الهی، تسلیم.
مطمئنا در مصیبت دردناک درگذشت بانوی پرهیزکار و بزرگوار، مادر ارجمندتان نیز صبورید و لطف ویژه الهی تسلیبخش دل داغدار شماست.
به رسم ادب و ارادت بر خود فرض می دانم که مراتب همدلی خود را در مصیبت درگذشت مادر بزرگوارتان که مایه افتخار استان یزد و کشور است اعلام کنم.
اینجانب ضمن تقدیم مراتب خالصانه تعزیت و تسلیت به جنابعالی و برادران بزرگوارتان آقایان علی و دکتر محمدرضا خاتمی  و سرکار خانم ها مریم خاتمی، خديجه خاتمي و  زهرا خاتمي و سایر خانواده های وابسته  و مردم شریف و نجیب یزد و اردکان و همه ارادتمندان آن بانوی گرانقدر ،از پیشگاه حضرت باری تعالی برای آن فقیده سعیده آمرزش و رحمت و برای بازماندگان معزز تندرستی و شکیبایی و پاداش نیکو و برای جنابعالی طول عمر با عزت و  توأم با سلامتی و کامروایی و توفیق روزافزون خدمت به انقلاب و نظام و ایران و مردم مسألت میکنم.

محمدرضا عارف

 

 

 

 

افزودن نظر جدید