یک نماینده مجلس: ضرغامی به سیم آخر زده ،باید استعفا دهد/جریان انحرافی به ساختارصدا و سیما نفوذ کرده است

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس، با بیان اینکه اقدامات روز گذشته صدا و سیما در توهین به نمایندگان مجلس قابل بخشش نیست، گفت: ضرغامی باید از ریاست این سازمان استعفا کند.

به گزارش امید به نقل از خانه ملت ،محمد باقری‌بنابی در واکنش به برنامه خبری توهین‌آمیز روز گذشته صدا و سیما به نمایندگان مردم در مجلس، گفت:‌ برنامه‌های دیروز خبر 20:30 نشان‌دهنده خیانت این سازمان به مجلس شورای اسلامی است.

نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی، با اعلام اینکه متأسفانه کنترل و مدیریت برنامه‌های تولیدی صدا و سیما از دست عزت‌الله ضرغامی رئیس این سازمان خارج شده است، افزود: به‌نظر من وی باید هر چه سریع‌تر از سمت خود استعفا دهد، زیرا پیمانه اشتباهات صدا و سیما و ضرغامی پر شده است.

وی با بیان اینکه صدا و سیمای ضرغامی در برنامه‌های اخیر خود، دوشا دوش رسانه‌های بیگانه مانند BBC  فارسی به تخریب جایگاه مجلس پرداخته است، یادآور شد: به طور حتم برنامه توهین‌آمیز خبر 20:30 نشان‌دهنده تفکر و نگرش سطح پایین مدیران این برنامه است، از این رو این افراد در جایگاه زیر سؤال بردن شأن مجلس نیستند.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با اشاره به برنامه دیروز خبر 20:30 در قالب گفت‌وگو با مردم و توهین غیرمستقیم به سابقه خانوادگی یکی از نمایندگان مجلس، تصریح کرد:‌ متأسفانه ضرغامی در تدوین و اجرای سیاست‌های صدا و سیما به سیم آخر زده و در این میان دوست و دشمن را با هم اشتباه گرفته است.

وی با اعلام اینکه جریان انحرافی به ساختار سازمان صدا و سیما نفوذ کرده است، یادآور شد: به‌طور حتم این جریان بعد از پایان قدرت احمدی‌نژاد و پایان دولت دهم، در ساختار این سازمان نفوذ کرده است، از طرف دیگر ضرغامی در کارها و برنامه‌های خود منفعت‌نگر شده است، از این رو قطعا اقدامات صدا و سیمای ضرغامی مغایر با سیاست‌های نظام است.

عضو فراکسیون روحانیون مجلس، ادامه داد: ضرغامی باید به جای پخش برنامه‌هایی برای زیر سؤال بردن شأن و جایگاه نمایندگان مجلس، میان مردم بیاید و مشاهده کند که اکثریت مردم عملکرد صدا و سیما را قبول ندارند، که متأسفانه سؤء مدیریت ضرغامی موجب گرایش بیش از پیش مردم به شبکه‌های ماهواره‌ای شده است.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان‌ولایت مجلس، با بیان اینکه هیأت رئیسه مجلس در راستای حقوق و شأن نمایندگان باید تذکر جدی به صدا و سیما دهد، تصریح کرد:‌ نمایندگان مجلس دیگر اقدامات و برنامه‌های توهین‌آمیز صدا و سیما را بر نمی‌تابند./

افزودن نظر جدید