حمایت جمعی از دانشجویان و دانش‌آموختگان دانشگاه صنعتی شریف از عارف

جمعی از دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه صنعتی شریف با صدور بیانه‌ای از کانیداتوری محمدرا عارف حمایت کردند.

به گزارش امید در این بیانیه که تاکنون به امضای 2000 نفر از دانشجویان و دانش آموختگان صنعتی شریف رسیده است آمده:
ان الله لا یغیر ما بقوم حتی یغیروا ما باانفسهم
ملت شریف و افتخارآفرین ایران
دیربازی است فضای غبارآلودی بر سیاست و اقتصاد کشور حکم فرما شده است. قانون گریزی، بداخلاقی، تصمیمات خلق الساعه و عدم توجه به توصیه های مشفقانه خبرگان دلسوز، در کنار نگاه اشتباه جناح سیاسی حاکم بر دستگاه اجرایی در سال های اخیر به نحوه اداره کشور، موجب شده است بخش عمده ای از هموطنانمان امروز با مشکلات ریز و درشت اقتصادی دست و پنجه نرم کنند، پویایی و نشاط در فضای سیاسی دانشگاه ها کمرنگ شود و مهمترین سرمایه اجتماعی موجود در کشور که همانا اعتماد متقابل میان مردم و دولتمردان است، خدشه دار گردد.
سالها آشنایی نزدیک به عنوان اعضایی کوچک از خانواده بزرگ دانشگاه صنعتی شریف با استاد گرانقدرمان جناب آقای دکتر محمدرضا عارف، معاون اول دولت اصلاحات، ما را بر آن داشت تا ضمن احترام به سایر نامزدهای گرامی انتخابات ریاست جمهوری یازدهم، ایشان را به دلیل تصمیم گیری بر مدار عقلانیت، توجه به خرد جمعی، استفاده از نیروهای نخبه و کارآمد دانشگاهی فارغ از گرایش های سیاسی، اعتقاد به پاسداشت حقوق شهروندی و تعهد و التزام عملی به قانون، که نمونه های آن در بیش از سه دهه تجربه موفق اجرایی ایشان در سطوح کلان مدیریت کشور به وفور به چشم می خورد، شایسته ترین فرد برای به دست گرفتن سکان کشتی طوفان زده دستگاه اجرایی کشور بدانیم.
در راستای تحقق این آرمان و بازگشت ثبات و عقلانیت به تصمیمات کلان کشور، به خلق حماسه ای با حضور تک تک دلسوزان این مرز و بوم کهن در انتخابات یازدهم نیاز است. دستانتان را به گرمی می فشاریم و امیدواریم با یاری وحضور سبز شما، 24 خرداد نویدبخش فردایی روشن برای ایران اسلامی باشد.
جمعی از دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه صنعتی شریف

 

افزودن نظر جدید